"گروه صنعتی رودی" که شامل بخش‌های: درب و پنجره UPVC با نام تجاری یاران بهارگلستان، محصولات رلفرمینگ با نام تجاری پروفرم، محصولات شیمیایی ساختمانی با نام تجاری رابین شیمی، دربهای داخلی درتک و ضد سرقت گلدن دور در نمایشگاه صنعت ساختمان گلستان که در 23 الی 26 خرداد ماه 1402 برگزار شد، حضور یافت.

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...اشاره: کوهی از تجربه است و اراده‌ای پولادین دارد، اما هنوز به ابداع و تولید و خلاقیت می‌اندیشد. بی‌گمان ترجیح می‌دادیم تا بیش از آنکه درباره واحد صنعتی موفق و شناخته شده یاران بهار گلستان بپرسیم و بدانیم، خواستیم تا از تجربه‌هایش بگوید  تا نسل جدید صنعت‌گران صنعت در و پنجره یوپی‌وی‌سی ایران از گفته‌ها و ناگفته‌های ایشان درس بگیرند. فرصت اما کم بود اجازه خواستیم تا در زمانی مناسب پای صحبت یکی از باتجربه‌های این صنعت آنهم در استان سرسبز گلستان در شهر گنبد کاووس بنشینیم و این‌گونه شد که گفتگوی حاضر با یک محور مشخص و روشن و از قبل تعریف شده انجام شد.

ادامه مطلب...

 شرکت یاران بهار گلستان در نمایشگاه صنعت ساختمان که در تاریخ 28 الی 30 مرداد 1394 در شهر عشق آباد کشور ترکمنستان برگزار می گردد حضور خواهد یافت.