شرکت یاران بهار گلستان در دهه دوم فعالیت خود اقدام به راه اندازی واحد تولیدی رولفرمینگ نموده است. روش رولفرمینگ یکی از متداولترین روش های شکل دهی ورق های فلزی می باشد بطوریکه ورق در طول مسیر، پس از عبور از قرقره هایی (قالب هایی) به صورت مرحله ای شکل می پذیرد.

در روش رولفرمینگ در مراحل مختلف شکل دهی، زوایا و خمش های اعمال شده بر ورق مورد نظر، باید به صورتی باشد تا کمترین تنش را به ورق یا پروفیل تولیدی وارد آورد تا نتیجه کار یا همان سازه های تولیدی مطلوب و قابل تحسین باشد و امکان تغییر را در طول های زیاد به حداقل برساند. تعداد مراحل یا اصطلاحا ایستگاه های دستگاه رولفرمینگ بستگی به نوع شکل ورق، جنس ورق، ضخامت ورق و پیچیدگی های زوایای سازه دارد.

proform.jpg 

کاربرد این روش در صنایع مختلف بسیار گسترده می باشد و شرکت ما با دارا بودن دستگاه های پیشرفته این صنعت، تولیدات خود را هم اکنون در جهت مصارف ذیل عرضه می دارد.

1- سیستم ساختمانی قاب های سبک فولادی (LSF)
2- پروفیل های تقویتی پروفیل درب و پنجره های UPVC
3- پروفیل های فلزی نصب پانل های گچی و PVC در ساختارهای خشک

 

انتخاب ماشین آلات، آموزش نیروی انسانی و تکنولوژی تولید محصولات در پیشرفته ترین سطح این رشته در دنیا به خدمت گرفته شد تا محصولی مطابق با استانداردهای جهانی و با حداقل پیچدگی در طول پروفیل ها، زوایای استاندارد، اشکال و ابعاد دقیق مقاطع تولید گردد.
هدف کلیه کارکنان و مدیران این شرکت تولید محصولاتی درخور مقام شایسته مشتریان محترم این صنعت و کلیه مصرف کنندگان نهایی  محصولات ما می باشد.

شرکت یاران بهار گلستان در حال حاضر قادر به تولید 7500 تن محصول در سال می باشد که این ظرفیت با طراحی قالب های منحصر به فرد و ورود به سایر عرصه های مختلف صنعت رولفرمینگ قابل افزایش می باشد.