هدر محصولات

هدر محصولات (2)

یکی از مهمترین گزینه ها در بحث درب و پنجره های UPVC مقاطع پروفیل های تقویتی فلزی داخل آن می باشد. به نحوی که در محاسبات بارهای وارده به یک پنجره نصب شده در ساختمان، کلیه نیروها به مقاطع پروفیل های فلزی مزبور اعمال گردیده و پروفیل UPVC صرفا به عنوان پوشاننده عمل می نماید.

 

شرکت یاران بهار گلستان با کسب تجربیات فراوان و با امعان نظر به مشکلات پیش روی تولید کنندگان محترم درب و پنجره اقدام به راه اندازی واحد تولیدی نورد سرد فلزات (رولفرمینگ) نموده است.

شرکت ما با خریداری ماشین آلات مدرن این صنعت قادر به تولید اکثر مقاطع پروفیل های تقویتی فلزی مورد نیاز پروفیل های UPVC داخلی و وارداتی می باشد.

ماشین آلات، مواد اولیه و آموزش نیروی انسانی را در پیشرفته ترین سطح این رشته به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم محصولی مطابق با استانداردهای این صنعت و شایسته تولید کنندگان محترم پروفیل های UPVC و پنجره های دو جداره UPVC تولید و به بازار عرضه نماییم.

یکی از کاربردهای رولفرمینگ تغییر در مقطع ورقهای فلزی جهت افزایش مقاومت محصول پروفیل تولیدی می باشد.

شرکت ما در محصولات تولیدی با مقطع U اقدام به اجرای دو عدد خم مضاعف با هدف افزایش مقاومت خمشی پروفیل نموده است. این مورد بدون اینکه در وزن و قیمت پروفیل تولیدی تغییری ایجاد نماید تا میزان 15-10 درصد مقاومت خمشی پروفیل را افزایش می دهد.

تاثیر این خم ها در میزان باربری پروفیل های درب و پنجره تحت تاثیر فشار باد و وزن شیشه های دو جداره بسیار چشمگیر می باشد.

بسته بندی مناسب و عدم تحمیل ضایعات فلزی به عنوان دور بندیلی به مشتریان محترم، دقت در اندازه پروفیل های تولیدی، تولید مقاطع خاص در راستای افزایش مقاومت پروفیل های تقویتی و عدم وجود پیچش در طول پروفیل از مزایای استفاده از پروفیل های تقویتی شرکت ما می باشد.